Kaip pasirinkti grindų dangą įrenginėjant šildomas grindis?
Rekomenduojame rinktis laminuotas, vinilines grindis ar parketlentes su kuo mažesne šilumine varža. Tokiu būdu energija, skirta šildymui bus panaudota optimaliai.

Kas yra vašku impregnuotas laminatas?
Gamykliškai kiekviena lentelė padengiama vašku. Gaunamas vaškuotas paviršius, kuris supaprastina laminuotų grindų priežiūrą. Taip pat vašku padengiami užraktai, o tai leidžia apsaugoti nuo drėgmės patekimo.

Kas yra PURLINE organinės Bio grindys?

Wineo PURLINE organinė grindų danga yra aukštos kokybės poliuretano grindų danga, pagaminta iš geriausių ingredientų. Pagrindą sudaro "ecuran" - aukštos kokybės kompozicinė medžiaga, kurios pagrindą sudaro augaliniai aliejai, tokie kaip rapsų ar ricinos aliejus, ir natūraliai randami mineraliniai komponentai, tokie kaip kreida. PURLINE organinė grindų danga yra sąmoningai gaminama be chloro, plastifikatorių ir tirpiklių.

Kaip pasirinkti grindų dangą įrenginėjant šildomas grindis?
Rekomenduojame rinktis laminuotas, vinilines grindis ar parketlentes su kuo mažesne šilumine varža. Tokiu būdu energija, skirta šildymui bus panaudota optimaliai.

Ar galite atvežti nusipirktas grindis tiesiais klientams į namus?
Taip, galime pristatyti nusipirktas prekes visoje Lietuvoje.

Kas yra praktiškiau laminuotos grindys ar parketlentės?
Subraižymams ar gniuždymui laminuotos grindys yra žymiai atsparesnės. Žmonėms, laikantiems namuose šunis ar kates nerekomenduojame pirkti parketlenčių arba jas montuoti tik miegamosiose erdvėse.

Kokie yra organinių Bio grindų privalumai, palyginti su kitomis elastingomis grindų dangomis?

PURLINE organinė Bio grindų danga yra bekvapė. Ji yra labai lengvai valoma, atspari alkoholiui ir tirpikliams, atspari įbrėžimams ir išlaiko matmenų stabilumą. Be to, ji pasižymi aukštu stabilumu esant taškiniam apkrovimui ir puikiu atsistatymo elgesiu bei labai geru atsparumu UV spinduliams. Ypač išskirtini yra natūralūs žaliaviniai komponentai, tokie kaip rapsų ir ricinos aliejus, kurie daro PURLINE organinę Bio grindų dangą įrodytu ekologišku produktu.

Ar PURLINE organinės Bio grindys tinka drėgnoms patalpoms?

Dėl savo labai uždaro ir atsparaus dilimui skaidraus poliuretano viršutinio sluoksnio ir visos gaminio struktūros, PURLINE organinės grindys yra labai tinkamos naudoti aukšto drėgnumo vietose (virtuvėse, namų vonios kambariuose ir kt.). Tai taikoma tiek PURLINE rulonams, tiek PURLINE lentoms. Tačiau svarbu pažymėti, kad šiose vietose geriau naudoti klijuojamus gaminius, o ne sujungiamus. Profesionaliai priklijuotų lentų ir rulonų atveju drėgmė gali prasiskverbti į sujungimo vietas arba po grindimis tik po labai ilgo poveikio, net jei grindys nėra sujungtos. Naudojant šiluminiu būdu suvirinamas grindų dangas, rizika, kad drėgmė prasiskverbs iš viršaus ir sukels žalą, beveik pašalinama.

Kaip valomos PURLINE organinės Bio grindys?

PURLINE organinės Bio grindys yra pagamintos su labai atspariu PU viršutiniu sluoksniu. PU viršutinis sluoksnis yra itin atsparus dilimui, reikalauja mažai priežiūros ir žymiai sumažina priežiūros išlaidas. PURLINE organinės Bio grindys valomos pagal poreikį, kasdien arba ilgesniais intervalais. Laisvas purvas gali būti pašalintas šluojant, siurbiant arba drėgnai valant. Drėgnam valymui tinka tinkamos mikropluošto arba impregnuotos vilnos šluostės. Esant stipriam užterštumui su prilipusiomis nešvarumomis, į valymo vandenį pridedamas PU valiklis, o grindys valomos dviejų etapų valymo procesu. Alternatyviai galima naudoti tinkamą automatinę plovimo-džiovinimo mašiną su raudonu valymo padu, baltu melamino dervos padu (pvz., iš 3M) arba minkštu šveitimo šepečiu.