„Asmara“ pasirinktas kelias – išskirtinumas, stilius ir pagarba gamtai.

Šiuolaikiniam žmogui svarbu vėl rasti ryšį su gamta. Namuose, kur užsidarome pabėgę nuo tempo, ūžiančio pasaulio ir nepabaigiamo streso, mūsų turi laukti susikurta jauki ramybės oazė.

Mes tikime, kad kiekvienas šiuolaikinis žmogus nusipelnė turėti savo tobulą pasaulį. Todėl siūlome aukščiausios kokybės subtilius bei romantiškus sprendimus.

Gaminių dekorai yra labai panašūs į natūralų medį: ąžuolą, uosį, raudonmedį. Paviršius yra nelygus. Atkartojamos medžio rievės.

Braukiant ranka per paviršių juntami nelygumai – tai suteikia natūralių lentų pojūtį. Taip pat pas mus galite rasti ir futuristinių sprendimų grindims.

Laminatas yra padengtas vašku arba impregnuotas specialia medžiaga, suteikiančia atsparumą drėgmei. Itin kokybiški grioveliai išryškina kiekvieną lentą ir suteikia natūralumo pojūtį.
Taip pat „Asmara“ siūlo pasaulyje populiarias vinilines grindų dangas, kurios yra visiškai atsparios vandeniui. Jus nustebinsime didele dekorų gausa – pas mus išsirinks net išrankiausieji.

Biogrindys – dar viena naujiena, visiškai ekologiška grindų danga, neišskirianti jokių kvapų ar cheminių junginių. Pagrindinės biogrindų gamyboje naudojamos medžiagos yra kreida ir aliejus. Tai grindys, kurios tinka net ir alergiškiems žmonės, grindys visiškai nebijo braižymų – atsistatantis paviršius nuo šilumos poveikio.